В манікюрною індустрії попитом користується послуга апаратний манікюр і педикюр. Її воліють багато жінок, так як вона безпечна і нешкідлива, дає тривалі результати. Для виконання робіт необхідні спеціальні апарати – фрезери для апаратного манікюру і педикюру. Вони працюють від електромережі, складаються з корпусу і ручки, до якої приєднуються різні шліфувальні насадки та ковпачки. Фрезер забезпечує ефективну і дуже акуратну чистку кутикули, делікатне видалення мозолів і огрубілої шкіри, а також обробку штучних нігтів і зняття покриття гель-лаками.
Як вибрати фрезер для манікюру і які критерії при цьому враховувати
Сказати який фрезер краще вибрати складно, адже існує безліч нюансів. Щоб придбати оптимально відповідний апарат, який забезпечить якісну і довговічну роботу, слід при виборі враховувати такі основні моменти:
- Потужність. Чим вище даний показник, тим швидше апарат буде виконувати роботу не перегріваючись. Для салонного професійного використання однозначно необхідний фрезі з більш високою потужністю.
- Швидкість обертання. Від цієї характеристики залежить, які процедури можна виконувати. Полірування нігтьового ложе вимагає низької швидкості і делікатності, а видалення штучного манікюру – більш інтенсивного впливу. Найкращим рішенням стануть прилади з функцією регулювання швидкості обертання.
- Зовнішній вигляд. Критерій індивідуальний, залежить від особистих смаків і уподобань. Найкраще віддавати перевагу металевого, більш надійному і міцному корпусу.
- Ручка. Важливо, щоб її було зручно тримати в руці, щоб вона була не важкою і не надто легкою, мала цанговий затиск і володіла системою охолодження. Важливо, щоб ручка не вібрувала під час роботи.
- Насадки. Один найголовніших моментів, адже саме від виду фрези та її абразивності багато в чому залежить спектр процедур і їх якість. Кількість наконечників має бути відповідне інтенсивності та різноманітності виконуваних робіт.
- Вартість. Від неї залежить функціональність, якість і надійність приладу, але цей критерій є суто індивідуальний.
Для чого потрібен фрезер для манікюру і які роботи з його допомогою можна виконати залежить насамперед від його технічних характеристик. Тому, перш ніж робити покупку, слід уважно все обдумати і вивчити представлені у продажу моделі.
Технічні вимоги до фрезерам в залежності від виконуваних робіт
Виконувана робота |
Потужність, Вт |
Швидкість, тис. об/хв |
Манікюр, обробка нігтьової арки |
10-15 |
10-15 |
Зняття гелевого покриття |
20-30 |
20-25 |
Нарощування і корекція нігтів |
20-30 |
20-25 |
Апаратний педикюр |
40-50 |
25-30 |
Комбінований педикюр |
35-40 |
20-25 |
Професійне або домашнє застосування фрезера
Купуючи фрезерний апарат для манікюру і педикюру слід насамперед враховувати, в яких умовах він буде експлуатуватися – вдома, в салоні або на виїзді.
Для салонних умов та інтенсивної роботи слід вибирати моделі більш високої потужності, з розширеним функціоналом. Важливо, щоб вони мали захистом від перегріву і мали функцію регулювання швидкості обертання фрези, могли виконувати весь спектр манікюрних послуг від полірування натуральних нагідок до видалення штучних. Якщо майстер надає свої послуги, виїжджаючи до клієнта додому, то в такій ситуації будуть важливі характеристики компактності і невеликої ваги.
Що стосується домашнього і не дуже інтенсивного використання, то можна доглянути моделі не дуже дорогі і компактні. Для особистісних цілей може цілком підійти ручка-фрезер, працювати з якою просто і легко, немає потреби мати особливі професійні навички і вміння.
Вибираємо види насадок на фрезери
Одним з найголовніших критеріїв ефективної роботи придбаного фрезера є вибір відповідних насадок для апаратного манікюру і педикюру. Різні школи манікюрного майстерності викладають різні техніки виконання апаратного манікюру, а отже, пропонують застосовувати в роботі ті чи інші насадки. Випускаються вони різних видів, форм, розмірів і зернистості, ознайомитися з асортиментом можна тут.
Яким насадкам для фрезера віддати перевагу залежить виключно від майстра, його принципів та навичок у роботі. Головне правило, яке зобов'язаний дотримуватися кожен, - насадка не повинна шкодити нігтьовій пластині. Ознайомимося з основними видами і характеристиками.
З алмазним напиленням. Виконуватися можуть недорогий штучної алмазної крихти, яка з часом може фарбували, при інтенсивній експлуатації через 3-4 місяців їх потрібно змінювати. Більш дорогі моделі з натуральних крупинок практично не зношуються, їм подаються як тверді акрилові, так і м'які поверхні. Грубозернисті застосовуються для видалення огрубілої шкіри і опіла нігтів, а дрібнозернисті для обробки кутикули і фінішної подпилки. За типом виготовлення наконечники бувають двох типів: спечені і обложені.
Твердосплавні. Виготовляються різних форм з твердих металевих сплавів, можуть мати косу, пряму або хрестоподібну насічку. Працюють вони дуже швидко, практично не утворюючи пилу і не викликаючи перегріву. Наконечники з грубої насічкою використовуються для обробки натоптишів і верхнього ороговілого шару шкіри п'ят. Вони працюють за принципом невеликого леза, зрізуючи дуже акуратно тільки омертвілі тканини. Такі насадки чудово підходять для корекції і зняття штучних акрилових або гелевих нігтів. При цьому для гелю слід вибирати не дрібну насічку, щоб в'язкий матеріал не застрявав між зубами.
Керамічні. Виконуються із спеціальної абразивної керамічної суміші і клеїть речовини шляхом запікання. Можуть бути з дрібної, середньої і великої зернистістю. Завдяки хаотичності структури поверхні здійснюється рівномірна обробка матеріалу. Такими насадками можна здійснювати майже всі процедури з шкірою. Безпечні м'які, використовуються для обробки кутикули та шліфування нігтя, не викликають пошкоджень. А от гель і акрил обробляють не добре, поверхня швидко забивається і нагрівається, тому вимагає регулярного чищення та частої заміни.
Гумові (силіконові). Виготовляються з силіконового матеріалу і абразивних частинок, бувають різні за формою і зернистості. Використовуються переважно для обробки натурального нігтя, акрилових, рідше гелевих матеріалів, а також для фінішної обробки ступень. Грубозернисті, що нагадують зовні канцелярську гумку, використовуються переважно для шліфування. Дрібнозернисті, крупинки яких практично невідчутні на дотик, для полірування. Завдяки м'якості, силіконові насадки також застосовуються для делікатного зняття з нігтя глянцю перед процедурою нарощування. При работе абразив постепенно тупится и выкрашивается, силикон стирается и освобождаются новые крупинки. Таким образом насадка работает до полного истирания.
Натуральные. Предназначены прежде всего для деликатной полировки ногтевой пластины, придания ей блеска и гладкости. Представляют собой диски и щетки, изготовленные из различных натуральных материалов (хлопок, замш, фетр и т.д.). Процесс полировки может проводиться на сухую или же с использованием специального масла по уходу (достигается эффект словно ноготь покрыт прозрачным лаком).
Наш інтернет-магазин Assorti пропонує різні фрезери для апаратного манікюру та педикюру, а також насадки до них. Всі апарати і насадки, які входять в комплектацію, поставляються виключно від перевірених виробників.
- Весенний маникюр – добавляем позитивные эмоцииДобавить позитивных эмоций в свою жизнь можно с помощью оригинального и эффектного весеннего маникюра. Выбирая свежие или яркие оттенки, интересные или веселые дизайны, вы сможете сами себе улучшить настроение.Весенний маникюр – добавляем позитивные эмоции
- Прості і красиві укладання з допомогою плойок або прасокДоглянуті і красиві волосся – запорука жіночої привабливості і впевненості в собі. Швидко, просто і ефектно укласти волосся дозволяють сучасні стайлінгові електроприлади - плойки і прасування. Це прекрасний і доступний вибір для повсякденності, що дозволяє створювати оригінальні образи завдяки різним зачісок і укладок.Прості і красиві укладання з допомогою плойок або прасок